Välj en sida

Personal

Personal

 

Tiina Asp

Tiina Asp

Position

Henna Björkqvist

Henna Björkqvist

Piritta Ekroth

Piritta Ekroth

Position

projektprocess- och personalchef
piritta.ekroth@luvy.fi
045 7884 3210

Salla Heikkinen

Salla Heikkinen

Niina Hätinen

Niina Hätinen

Jaana Kalliomäki

Jaana Kalliomäki

Maria Kihlström

Maria Kihlström

Position

Erkka Laitinen

Erkka Laitinen

Position

Johan Lindholm

Johan Lindholm

Position

fältmästare
certifierad provtagare
johan.lindholm@luvy.fi
044 528 5012

Läs mera om Johan

Kirsi Mansilla

Kirsi Mansilla

Position

Mikko Melasniemi

Mikko Melasniemi

Position

Arto Muttilainen

Arto Muttilainen

Position

fältmästare
certifierad provtagare
arto.muttilainen@luvy.fi
050 047 5092

Läs mera om Arto

Katriina Nummela

Katriina Nummela

Position

Tiia Palm

Tiia Palm

Katja Pellikka

Katja Pellikka

Position

Jaana Pönni

Jaana Pönni

verksamhetsledare

Maj Rasilainen

Maj Rasilainen

vattendrags- och fisksakkunnig
områdeskoordinator
maj.rasilainen@luvy.fi
045 7884 3283

Miina Rautiainen

Miina Rautiainen

Informationsansvarig
projektingenjör

arbetsledig

Läs mera on Miina

Karoliina Salmela

Karoliina Salmela

kommunikatiossakkunnig
områdeskoordinator
karoliina.salmela@luvy.fi
050 473 9826

Anu Suonpää-Espinola

Anu Suonpää-Espinola

Position

vattendragssakkunnig
projektchef

arbetsledig

Läs mera om Anu

Joonas Tammivuori

Joonas Tammivuori

Position

Heidi Tanttu

Heidi Tanttu

Position

Tiina Tikkanen

Tiina Tikkanen

Jorma Valjus

Jorma Valjus

Position

vattendrags- och fisksakkunnig
certifierad provtagare
jorma.valjus@luvy.fi
044 528 5004

Läs mera om Jorma

Marja Valtonen

Marja Valtonen

Position

Jussi Vesterinen

Jussi Vesterinen

Position

Juha-Pekka Vähä

Juha-Pekka Vähä

Position

Teampresentationer

Inbjudan: Averia-kväll 15.2 kl. 17–19:30

Inbjudan: Averia-kväll 15.2 kl. 17–19:30

LUVY bjuder in alla markägare och invånare i närområdet kring sjön Averia för att höra om sjöns restaureringsplan som nyligen blivit klar, om sjöns fiskbestånd, restaureringar av bäckarnas rinnande vatten samt lantbrukets vattenvårdsvåtmarker.

Tilaa uutiskirjeemme

Valitse uutiskirjeet