Henkilöstö

Tiina Asp

Tiina Asp

Position

Henna Björkqvist

Henna Björkqvist

Piritta Ekroth

Piritta Ekroth

Position

hankeprosessi- ja henkilöstöpäällikkö
piritta.ekroth@luvy.fi
045 7884 3210

Salla Heikkinen

Salla Heikkinen

Niina Hätinen

Niina Hätinen

ympäristöasiantuntija
niina.hatinen@luvy.fi
044 491 0124

Jaana Kalliomäki

Jaana Kalliomäki

Maria Kihlström

Maria Kihlström

Position

Erkka Laitinen

Erkka Laitinen

Position

Johan Lindholm

Johan Lindholm

Position

kenttämestari
sertifioitu näytteenottaja
johan.lindholm@luvy.fi
044 528 5012

Lue lisää Johanista

Kirsi Mansilla

Kirsi Mansilla

Position

Mikko Melasniemi

Mikko Melasniemi

Position

Arto Muttilainen

Arto Muttilainen

Position

kenttämestari
sertifioitu näytteenottaja
arto.muttilainen@luvy.fi
050 047 5092

Lue lisää Artosta

Katriina Nummela

Katriina Nummela

Position

Tiia Palm

Tiia Palm

Katja Pellikka

Katja Pellikka

Position

Maj Rasilainen

Maj Rasilainen

vesistö- ja kala-asiantuntija
aluekoordinaattori
maj.rasilainen@luvy.fi
045 7884 3283

Miina Rautiainen

Miina Rautiainen

viestintävastaava
projekti-insinööri

työlomalla

Lue lisää Miinasta

Karoliina Salmela

Karoliina Salmela

viestinnän asiantuntija
aluekoordinaattori
karoliina.salmela@luvy.fi
050 473 9826

Anu Suonpää-Espinola

Anu Suonpää-Espinola

Position

vesistöasiantuntija
projektipäällikkö

työlomalla

Lue lisää Anusta

Joonas Tammivuori

Joonas Tammivuori

Position

ympäristöasiantuntija
hankekoordinaattori
joonas.tammivuori@luvy.fi
050 326 3302

Lue lisää Joonaksesta

Heidi Tanttu

Heidi Tanttu

Position

Tiina Tikkanen

Tiina Tikkanen

Jorma Valjus

Jorma Valjus

Position

vesistö- ja kala-asiantuntija
sertifioitu näytteenottaja
jorma.valjus@luvy.fi
044 528 5004

Lue lisää Jormasta

Marja Valtonen

Marja Valtonen

Position

Jussi Vesterinen

Jussi Vesterinen

Position

Juha-Pekka Vähä

Juha-Pekka Vähä

Position