Yhteystiedot

Käyntiosoite: Länsi-Louhenkatu 31, 08100 LOHJA
Postiosoite: PL 51, 08101 LOHJA

LUVY

vesi.ymparisto@luvy.fi / 019 323 623

LUVYLab

Näytteiden vastaanotto ja tiedustelut:
laboratorio@luvylab.fi / 019 323 895

Johto

Hallinto

Salmieh Aintila

Salmieh Aintila

Position

hallinto- ja talouspäällikkö
salmieh.aintila@luvy.fi
045 7884 2810

Tiia Palm

Tiia Palm

Jaana Kalliomäki

Jaana Kalliomäki

Tutkimus- ja hankepalvelut

Tiina Asp

Tiina Asp

Position

Aki Mettinen

Aki Mettinen

Heidi Tanttu

Heidi Tanttu

Position

Ralf Holmberg

Ralf Holmberg

Position

Katriina Nummela

Katriina Nummela

Position

Virve Ståhl

Virve Ståhl

Position

pohjavesiasiantuntija
hankekoordinaattori
virve.stahl@luvy.fi
050 447 4993

Lue lisää Virvestä

Marja Valtonen

Marja Valtonen

Position

Jorma Valjus

Jorma Valjus

Position

vesistöasiantuntija
sertifioitu näytteenottaja
jorma.valjus@luvy.fi
044 528 5004

Lue lisää Jormasta

Arto Muttilainen

Arto Muttilainen

Position

kenttämestari
sertifioitu näytteenottaja
arto.muttilainen@luvy.fi
050 047 5092

Lue lisää Artosta

Johan Lindholm

Johan Lindholm

Position

kenttämestari
sertifioitu näytteenottaja
johan.lindholm@luvy.fi
044 528 5012

Lue lisää Johanista

Anu Suonpää-Espinola

Anu Suonpää-Espinola

Position

vesistöasiantuntija
projektipäällikkö
anu.suonpaa-espinola@luvy.fi
050 5018 237

Lue lisää Anusta

Juha-Pekka Vähä

Juha-Pekka Vähä

Position

Elina Tuomarila

Elina Tuomarila

hanke- ja kehittämispäällikkö
elina.tuomarila@luvy.fi
045 7884 2788

Ekaterina Ikonen

Ekaterina Ikonen

Position

projektipäällikkö

työlomalla

Lue lisää Ekaterinasta

Katja Pellikka

Katja Pellikka

Position

Jussi Vesterinen

Jussi Vesterinen

Position

Maria Kihlström

Maria Kihlström

Position

Kirsi Mansilla

Kirsi Mansilla

Position

Erkka Laitinen

Erkka Laitinen

Position

Joonas Tammivuori

Joonas Tammivuori

Position

projektityöntekijä
virtavesikunnostukset
joonas.tammivuori@luvy.fi
050 326 3302

Lue lisää Joonaksesta

Tiimiesittelyt